Dr. Beckmann

Dr. Beckmann – německý specialista na skvrny od roku 1919

Dr. Beckmann je tradiční německá značka péče o prádlo a domácnost založená v roce 1919. Za více než století se stala jedním z nejznámějších jmen, když jde o odstraňování skvrn – proslula řadou cílených „ďáblíků“, kteří si poradí s konkrétním typem znečištění. Vozíme originální německý sortiment tak, jak ho znáte.

Dr. Beckmann

Účinnost zaměřená na konkrétní skvrnu

Síla značky Dr. Beckmann je ve specializaci – místo jednoho univerzálního přípravku nabízí cílené produkty na skvrny od ovoce, mastných tuků, krve, maziv i kosmetiky. Receptury jsou navržené tak, aby byly účinné, ale šetrné k vláknům i barvám. Značka klade důraz na vývoj a testování, takže výsledek je spolehlivý.

Dr. Beckmann u nás – co koupíte

Mezi odstraňovači skvrn Dr. Beckmann nechybí slavné ďáblíky – například na skvrny od ovoce a nápojů, od mastných tuků a omáček nebo od krve a bílkovin – a osvědčené žlučové mýdlo s kartáčem. Mezi doplňky k praní patří hygienický čistič pračky i míček do sušičky s vůní. Mezi avivážemi najdete koncentrované parfémy na prádlo. Sortiment doplňují univerzální čističe a speciální čističe.

Proč zvolit Dr. Beckmann

  • Cílené odstraňovače na konkrétní typ skvrny.
  • Německá tradice a vývoj od roku 1919.
  • Originální balení skladem a rychle k odeslání.

Často kladené otázky

Jak používat ďáblíka na skvrny Dr. Beckmann?

Vyberte ďáblíka podle typu skvrny (ovoce, tuk, krev, mazivo, kosmetika), naneste přímo na skvrnu pomocí houbičkového aplikátoru, nechte krátce působit a poté vyperte. Pro odolné skvrny postup zopakujte.

K čemu slouží čistič pračky Dr. Beckmann?

Hygienický čistič odstraňuje usazeniny, mastnotu a zápach z bubnu a těsnění pračky. Pravidelné použití udrží pračku svěží a prodlouží její životnost.

Je žlučové mýdlo vhodné na bílé i barevné prádlo?

Ano, žlučové mýdlo Dr. Beckmann je univerzální předpírkový prostředek na bílé i barevné textilie. Skvrnu jím natřete před praním, balení s kartáčem usnadní zapracování do vláken.

Řazení produktů

64 položek celkem

Výpis produktů

Dr. Beckmann FRESH, koncentrovaný parfém na prádlo 250ml
Více za méně
–31 %
Dr. Beckmann FRESH koncentrovaný parfém na prádlo 250ml - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 3,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 35,96 Kč / 100 ml

Svěží vůně, která z prádla dělá zážitek. Dr. Beckmann FRESH je koncentrovaný...

6416
Dr. Beckmann Čistič koberců a pohovek s kartáčem 650 ml / 4008455048413
Tip
–40 %
Dr. Beckmann Čistič koberců a pohovek s kartáčem 650 ml - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 3,6 z 5 hvězdiček.
Skladem
129,90 Kč / ks
Měrná cena: 19,98 Kč / 100 ml

Skvrny i pachy zmizí za 3 minuty. Dr. Beckmann je německý čistič koberců a...

8413
Snímek obrazovky 2025 06 07 065421
Více za méně
–40 %
Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání ALL in 1 48 ks - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
129,90 Kč / ks
Měrná cena: 2,71 Kč / 1 ks

Spolehlivý pomocník do každé pračky. Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání ALL...

101910
6030 dr beckmann jarni vune koncentrovany parfem na pradlo 250ml
Tip Více za méně
–31 %
Dr. Beckmann Jarní vůně koncentrovaný parfém na prádlo 250ml - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 3,7 z 5 hvězdiček.
Skladem
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 35,96 Kč / 100 ml

Dopřejte prádlu svěží jarní vůni přesně podle své nálady. Koncentrovaný...

6317
Snímek obrazovky 2025 08 16 093228
Více za méně
–22 %
Dr. Beckmann čistící kámen 550 g - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 3,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
149 Kč / ks
Měrná cena: 27,09 Kč / 100 g

Univerzální čisticí kámen s houbičkou pro lesklý a chráněný povrch v...

9719
uijk
Více za méně
–47 %
Dr. Beckmann ďáblík na odstraňování skvrn od mastných tuků a omáček 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
69,90 Kč / ks
Měrná cena: 139,80 Kč / 100 ml

Dr. Beckmann ďáblík na mastné skvrny a omáčky 50 ml je cílený odstraňovač na...

5004037
Dr. Beckmann Růžový sen, koncentrovaný parfém na prádlo 250ml
Více za méně
–31 %
Dr. Beckmann Růžový sen koncentrovaný parfém na prádlo 250ml - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 35,96 Kč / 100 ml

Dr. Beckmann Růžový sen je koncentrovaný parfém na prádlo s intenzivní vůní...

6515
Dr. Beckmann Speciální čistící pěna do WC s aktivním uhlím, 3 x 100g
–26 %
96,90 Kč / ks
Měrná cena: 32,30 Kč / 100 g

Speciální čisticí pěna do WC s aktivním uhlím od Dr. Beckmann rychle vyčistí...

7918
Dr. Beckmann Violet Bloom - hlavní obrázek / 4008455107219
Více za méně
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 35,96 Kč / 100 ml

Květinová svěžest až na 6 týdnů. Dr. Beckmann Violet Bloom je vůně na prádlo...

107219
Snímek obrazovky 2024 04 08 185020
–42 %
Dr. Beckmann Žlučové mýdlo ve spreji 250 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 35,96 Kč / 100 ml

Cílená síla žlučového mýdla v pohodlném spreji, která si poradí i s odolnými...

21515
wsa
–41 %
Dr. Beckmann ďáblík na odstraňování skvrn od maziv a olejů 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
69,90 Kč / ks
Měrná cena: 139,80 Kč / 100 ml

Cílený odstraňovač skvrn na olej, maziva, vosk i dehet pro pracovní i běžné...

5004129
jujk
–41 %
Dr. Beckmann ďáblík na odstraňování skvrn od zeleně a kosmetiky 50 ml
Průměrné hodnocení produktu je 3,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
69,80 Kč / ks
Měrná cena: 139,60 Kč / 100 ml

Dr. Beckmann ďáblík na kosmetiku a přírodu — silný pomocník na pigmentové...

5004266
ay
Více za méně
–55 %
Dr. Beckmann Magic Leaves prací prostředek v listech na barevné prádlo 25 dávek
Průměrné hodnocení produktu je 3,9 z 5 hvězdiček.
Skladem
139,90 Kč / ks
Měrná cena: 5,60 Kč / 1 ks

Dr. Beckmann Magic Leaves Color jsou prací listy na barevné prádlo. Balení...

88310
DR. Beckmann míček do sušičky s dávkovačem + vůně do sušičky jarní svěžest 50 ml
Více za méně
–51 %
158,90 Kč / ks
Měrná cena: 317,80 Kč / 100 ml

Vytahujete prádlo ze sušičky tuhé a zmačkané? Chytrý míček do sušičky Dr....

9017
Dr. Beckmann Speciální odstraňovač zápachu do ledničky s vůní citrusů 40g / 4008455105314
–48 %
79,90 Kč / ks
Měrná cena: 199,75 Kč / 100 g

Pohlcovač pachů do ledničky Dr. Beckmann spolehlivě absorbuje nepříjemné...

48314
vyr 2740dr beckmann na skvrny 50ml cervene vino zelenina kava
–47 %
69,90 Kč / ks
Měrná cena: 139,80 Kč / 100 ml

Dr. Beckmann ďáblík na skvrny od ovoce a nápojů 50 ml – cílený odstraňovač...

5004082
Snímek obrazovky 2024 06 18 123656
Více za méně
–47 %
Dr. Beckmann eXpress čistící tužka 9 ml
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
69,90 Kč / ks
Měrná cena: 776,67 Kč / 100 ml

Dr. Beckmann eXpress čisticí tužka na skvrny zvládne okamžitě ošetřit čerstvé...

45412
Snímek obrazovky 2024 03 31 100555
–31 %
Dr. Beckmann Hygienický odvápňovač praček a myček 2x50 g - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 89,90 Kč / 100 g

Dr. Beckmann Odvápňovač praček a myček účinně odstraňuje odolný vodní kámen i...

18911
sa
–54 %
Dr. Beckmann Pěna na odstraňování skvrn Oxi Power, 500 ml - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
109,90 Kč / ks
Měrná cena: 21,98 Kč / 100 ml

Pěnová předpírka Dr. Beckmann Oxi Power se postaví více než 100 druhům skvrn....

86811
sa
Více za méně
–63 %
79,90 Kč / ks
Měrná cena: 31,96 Kč / 100 ml

Cílená pomoc na skvrny od potu a deodorantu. Předpírkový sprej působí na...

38919
Snímek obrazovky 2025 11 20 062442
Více za méně
–39 %
Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání ALL in 1 24 ks - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
79,90 Kč / ks
Měrná cena: 3,33 Kč / 1 ks

Dr. Beckmann ubrousky proti zaprání ALL in 1 jsou chytré lapače barev do...

2610
Snímek obrazovky 2024 03 31 095442
–55 %
69,90 Kč / ks
Měrná cena: 27,96 Kč / 100 ml

Dr. Beckmann Intenzivní odvápňovač 250 ml odstraňuje vodní kámen z konvic,...

46310
dr beckmann kuechenreiniger hygi
–58 %
Dr. Beckmann Kuchyňský čistič Hygiene & Mastnota 500 ml - originál z Německa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 17,98 Kč / 100 ml

Mastnota a zaschlé kuchyňské nečistoty nemají šanci. Čistič Dr. Beckmann...

84312
Snímek obrazovky 2024 08 09 093843
Více za méně
–62 %
Dr. Beckmann Magic Leaves prací prostředek v listech Sensitiv 25 dávek
Průměrné hodnocení produktu je 4,5 z 5 hvězdiček.
Skladem
119 Kč / ks
Měrná cena: 4,76 Kč / 1 ks

Dr. Beckmann Magic Leaves Sensitiv jsou inovativní prací listy s přesně...

5088211
sa
–58 %
99,90 Kč / ks
Měrná cena: 24,98 Kč / 100 g

Dr. Beckmann aktivní sůl na bílé prádlo 400 g je přísada do praní a namáčení...

5813
qa
–47 %
69,90 Kč / ks
Měrná cena: 139,80 Kč / 100 ml

Dr. Beckmann ďáblík na krev a bílkoviny 50 ml je cílený odstraňovač na krev,...

5004013
dr beckmann fleckenentferner fleckenteufel buero und heimwerken
–47 %
69,90 Kč / ks
Měrná cena: 139,80 Kč / 100 ml

Zachraň textil po nehodách s barvou, lakem nebo lepidlem. Specializovaný Dr....

5004068
Dr. Beckmann hygienický čistič myčky s vůní limetky 75 g + hadřík – balení
–37 %
89,90 Kč / ks
Měrná cena: 119,87 Kč / 100 g

Dr. Beckmann hygienický čistič myčky s vůní limetky odstraní i silně usazené...

9113
Balení výrobku: Dr. Beckmann Kuchyňský čistič Hygiene & Mastnota 6x500ml - VÝHODNÉ BALENÍ
Novinka Výhodné balení
449,90 Kč / ks

Výhodné kartonové balení po 6 kusech. Praktická zásoba kuchyňského čističe...

MP84312
DR. Beckmann míček do sušičky s dávkovačem + vůně do sušičky jarní svěžest 6x50 ml-VÝHODNÉ BALENÍ  - originál z Německa
Výhodné balení
–46 %
899,90 Kč / ks
Měrná cena: 299,97 Kč / 100 ml

Novinka! Už jste zaregistrovali šikovného pomocníka, který se prodává pod...

19024

Ovládací prvky výpisu

64 položek celkem
Používáme ověření věku Adulto