Hodnocení obchodu
5,0
Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček.
22727 hodnocení
5
22429x
4
261x
3
28x
2
3x
1
6x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Perfektní
+ Neznam
Vše rychle vyřízeno, balení nadstandardní. Obsah ještě nepoužit
Vše v pořádku, jen dodání trochu delší. Objednáno v úterý v poledne, doručeno až další pondělí. Asi jsem dal moc malé dýško baliči, protože to balil tři dny :-)
JV
Jaroslav Vágner
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
OF
Olga Feierfeilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
Celý nákup proběhl v pořádku.
FT
FRAŇO TRAVĚNEC
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
Vše OK, jen nevhodně zabaleno 42 PET lahví! Jedna papundeklová bedna měla hmotnost cca 25 kg a jelikož nemá žádné madlo, ani "ucho" či alespoň provázek, za který by bylo možno bednu uchopit, bylo téměř nemožné bednu dopravit od vchodových dveří, kde řidič náklad složil a odmítl pomoci mi ho vysmýkat do II. patra (jeho povinnost prý končí u prvních zamykatelných dveří).
Kde jsou ty časy, kdy jsem si hodil dva pytle cementu na rameno a v pohodě je donesl od náklaďáku k míchačce! :-(
Dovlekl jsem bednu do mezzanina a tam jsem s ní praštil na zem. Teprve tehdy mne napadlo bednu rozříznout a zatavené PET láhve do balíčku po šesti kusech vynosit do bytu "per partes".
Prosín zamyslete se nad tím a příště balte zboží tak, aby balíky měly max. 15 kg.
Děkuji. Fraňo Travěnec
VP
Věra Plocová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
Pět hvězdiček
PV
Podracký Václav
Hodnocení obchodu je 1 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
RŠ
Radka Špačková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
MP
Michaela Petříková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
Ano
EB
Eva Burdychova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
Super
BM
Blanka Moravcová
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
Nízké ceny, dobře zabalené, vcelku i rychle dodané, jen jedna maličkost, která kazí celkový dojem. Někdo dal špatně cedulku na balík (křehké neklopit) obráceně, takže balík přišel vzhůru nohama a 1 šampon trochu vytekl.
+ široký sortiment
+ Rychlost dodání
Obchod funguje profesionálně, nabízí širokou škálu produktů.
JK
jana kvasilova
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
Naprostá spokojenost
ŠS
Šárka Skakićová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.3.2026
+ Kvalitní produkty
+ žádná
Kupuji zde prací prášky,gely, aviváže a musím přiznat, že jsem ze všemi produkty opravdu spokojená, všechny aviváže mi voní, nelze říct která nejvíc, mám ráda změnu, takže kupuji různé druhy. A prášky na prádlo jsou levnější než v jiných eshopech a perou dobře. Navíc, je mi už přes 70 let a tahat tyto věci, to fakt ne. Jen občas by mohla býr doprava zdarma.
+ Dorazilo vse, co bylo objednáno. Dobře zabaleno, rychle dodáno.
Vse v naprostem poradku
vše o.k.
