Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 23651 hodnocení
5
23347x
4
273x
3
30x
2
1x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

JČ Avatar autora Jaroslav Čech Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Ano velice
PD Avatar autora Pavlina Ducháčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
JH Avatar autora Jana Herzinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
YB Avatar autora Yveta Buzková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Rychlé dodání, s výrobky jsem spokojena
PB Avatar autora Petra Bláhová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Velmi spokojená !
EV Avatar autora Eva Vraníková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Moc spokojená. Rychlé vyřízení, kvalitní zboží a příznivé ceny.
HM Avatar autora Helena Mollová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
BD Avatar autora Blanka Davídková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
ZŠ Avatar autora Zdena Šitychova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
doporučuji
LC Avatar autora Libor Císař Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
VELMI spokojen.
MK Avatar autora Marie Košťálová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Nakupovala jsem poprvé a byla jsem spokojená. Rychlé dodání.
JS Avatar autora Jozefína Sádecká Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Top obchod.
MM Avatar autora Martin Martan Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Doporučuji
EO Avatar autora Eva Ondřejová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Jsem velmi spokojena.
AN Avatar autora Alena Nováková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Doporučuji
DW Avatar autora Dana Wimmerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
NM Avatar autora Nataša Míšová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
Spokojenost, zase si objednám
LS Avatar autora Lenka Strnadlová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
LO Avatar autora Ludmila Ottová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025
BR Avatar autora Blanka Rychlíková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.5.2025

Ovládací prvky výpisu

23677 položek celkem